Bosch Professional 0615A500EH Accutoolkit 10 machines 18V 3x 5.0Ah accu en GAL12V/18V-80 lader in toolbag
Bosch Professional
+ Free Battery!*
Articlenr. 0615A500EH
EAN 4053423946239
Description
More Information
FAQ
Description
Bosch 0615A500EH Accutoolkit 10 machines 18V 3x 5.0Ah accu en GAL12V/18V-80 lader in toolbag
Bijzondere kenmerken
- 10 krachtige Bosch Professional 18V machines
- 3 x 18V 5.0Ah Li-Ion accu’s inbegrepen
- Oplader GAL 12 V/18V-80 voor snel laden
- Geleverd in robuuste Bosch Tool Bag
- Geschikt voor intensief professioneel gebruik
Voordelen
- Complete oplossing voor zagen, boren, slijpen, schroeven, verlichten en schuren
- Professionele Bosch kwaliteit – duurzaam, krachtig en betrouwbaar
- Maximale mobiliteit dankzij drie krachtige 18V 5.0Ah accu’s en een snellader
- Compacte opbergtas voor veilig en overzichtelijk transport
- Bespaar tijd én geld met één complete set in plaats van losse machines
Leveringsomvang
- GBH 18V-22 Accu Boorhamer
- GWS 18V-8 Accu Haakse slijper
- GDR 18V-215 Accu Draaislagmoeraanzetter
- GSB 18V-65 Accu Klopboor-/schroefmachine
- GKS 18V-57-2 Accu Cirkelzaag
- GSA 18V-28 Accu Reciprozaag
- GOP 18V-34 Accu Multitool
- GST 18V-125 S Accu Decoupeerzaag
- GDS 18V-350 Accu Draaislagmoeraanzetter
- GEX 18V-125 Accu Excentrische schuurmachine
- 3x GBA18V 5,0Ah Accu
- GAL12V/18V-80 Lader
- Grote Bosch Professional Gereedschapstas/transporttas
More Information
| EAN | 4053423946239 |
|---|---|
| Order Number | 0615A500EH |
| Manufacturer | Bosch Professional |
| Battery capacity | 5.0 Ah |
| Scope of delivery | In bag |
| Version | With battery and charger |
| Voltage (V) | 18 V |
FAQ
Customer Questions
Recently Viewed Products
updateQty(e)"
type="number"
pattern="[0-9]{0,5}"
inputmode="numeric"
min="1" max="10000" :value="qty"
value="1"