Kukko K-A-KT-440-355-144 Assortment case small parts 440x355x144 mm
Kukko
Articlenr. K-A-KT-440-355-144 | EAN 4021176007316
Description
More Information
FAQ
Description
Special features
  • Transparent lid closes securely; no mixing of contents
  • High-impact polycarbonate lid
Technical data
  • Housing material: Tool steel
  • Case material: plastic
  • Net weight: 0.3 kg
  • Overall depth of case: 355 mm
  • Total height of case: 144 mm
  • Total length of case: 440 mm